شهریار،شهرک فردوسیه،ابتدای بلوار امام خمینی،کوچه شقایق،پلاک 8
02165466104
09192627123

دستگاه تولید لیوان کاغذی در خانه

دستگاه تولید لیوان کاغذی در خانه

با توجه به سرمایه گذاری اندک و سود آوری بالا در تولید لیوان کاغذی یکبار مصرف و ظروف کاغذی ، تعدادی زیادی از مشتریان ما از دستگاه تولید لیوان کاغذی در خانه خود استفاده میکنند.

فضای مورد نیاز برای تولید لیوان کاغذی

برای تولید لیوان کاغذی نیازی به فضای زیاد نیست و در یک اتاق با متراژ حدود 20 مترمربع امکان تولید میسر میباشد.

برق مصرفی دستگاه تولید لیوان کاغذی

برق مصرفی دستگاه تولید لیوان کاغذی تک فاز بوده و کاملا کم مصرف می باشد و نیازی به تهیه و نصب سیستم جداگانه و یا برق سه فاز نمیباشد.

با توجه به طراحی دستگاه تولید کاغذی در حجم و اندازه کوچک و منبغ تغذیه یک فاز ، تعداد زیادی از تولید کنندگان لیوان کاغذی در فضایی کوچک و یا بخشی از منزل مسکونی خود اقدام به تولید لیوان کاغذی یکبار مصرف نموده اند. این صنعت سود آوری بالایی داشته و به سرعت امکان تولید و ارائه به بازار میسر میاشد.

آموزش کار با دستگاه تولید کاغذی

دستگاه های تولید لیوان کاغذی یکبار مصرف گروه صنعتی آذین گستر البرز عملکرد بسیار آسانی دارند و بدون پیش نیاز به دانش تولید لیوان کاغذی میتوانید با آموزش های اولیه کادر فنی گروه صنعتی آذین گستر البرز اقدام به تولید و جذب مشتریان زیادی نمایید.

جهت کسب اطلاعات بیشتر و دریافت تصاویر دستگاه تولید لیوان کاغذی با ما تماس بگیرید.

لیوان کاغذی آذین گستر البرز


کلمات کلیدی : دستگاه تولید لیوان کاغذی در خانه، تولید لیوان کاغذی یکبار مصرف، تولید دستگاه لیوان، لیوان کاغذی یکبار مصرف، لیوان کاغذی یکبار مصرف، فروش دستگاه لیوان کاغذی یکبار مصرف، آموزش کار با دستگاه لیوان کاغذی.

کاربر گرامی؛ شما می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر و استفاده از خدمات مشاوره ای رایگان با شماره تلفن 02165468230 و یا با شماره همراه 09192627123 تماس حاصل فرمایید . آذین گستر ، برند ثبت شده و مجاز فروش و خدمات پس از فروش انواع دستگاه های تولید لیوان کاغذی در ایران .

درخواست تماس

برای درخواست مشاوره؛ لطفا شماره تماس خود را وارد نمایید:

شماره تماس(*)
شماره تماس وارد شده صحیح نمی باشد.

شهریار،شهرک فردوسیه،ابتدای بلوار امام خمینی،کوچه شقایق،پلاک 8
02165466104
09192627123
نمایش

درخواست تماس شناور

برای درخواست مشاوره؛ لطفا شماره تماس خود را وارد نمایید:

شماره تماس(*)