شهریار،شهرک فردوسیه،ابتدای بلوار امام خمینی،کوچه شقایق،پلاک 8
02165466104
09192627123

دستگاه تولید لیوان کاغذی ساخت ایران

دستگاه تولید لیوان کاغذی ساخت ایران

گروه تولیدی و صنعتی آذین گستر البرز با دانش و تجربه روز دنیا اقدام به تولید و راه اندازی خط تولید لیوان کاغذی نموده است و دستگاه های تولیدی این مجموعه بزرگ با گارانتی و خدمات پس از فروش ارائه میگردد.

صادرات دستگاه تولید لیوان کاغذی ایرانی

یکی از اهداف گروه صنعتی آذین گستر البرز فروش و صادرات محصولات تولیدی خود به کشورهای همسایه می باشد که به لطف خدا و اعتماد شما مشتریان گرامی اقدامات اولیه انجام شده و طی روزهای آینده اولین سری دستگاه تولید لیوان کاغذی تولید ایرانی به کشور همسایه ارسال خواهد شد.

تجهیزات جانبی دستگاه تولید لیوان کاغذی

یکی از دغدغه های خریداران دستگاه های تولید لیوان کاغذی ، تجهیزات مصرفی این دستگاه ها میباشد که به لطف خداوند در این زمینه نیز برنامه ریزی های دقیق صورت گرفته و لوازم وتجهیزات مصرفی به تولید انبوه رسیده است و جای هیچگونه نگرانی برای تهیه لوازم مصرفی وجود ندارد.

آموزش راه اندازی دستگاه تولید لیوان کاغذی

به همراه دستگاه ها اکیپ آموزش دیده و متخصص جهت تنظیم و راه اندازی خط تولید اعزام خواهد شد و بعد از راه اندازی دستگاه ها و ارائه آموزش های مورد نیاز دستگاه را تحویل داده و رضایت نامه کتبی دریافت خواهند کرد.


یکی از افتخارات گروه تولیدی صنعتی آذین گستر صادرات دستگاه های تولید ساخت صد درصد ایرانی می باشد.


جهت کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

لیوان کاغذی آذین گستر البرز


کلمات کلیدی : دستگاه تولید لیوان کاغذی ، صادرات دستگاه لیوان کاغذی ، دستگاه صد درصد ایرانی ، خط تولید لیوان کاغذی ، راه اندازی خط تولید لیوان کاغذی ، فروش دستگاه لیوان کاغذی.

کاربر گرامی؛ شما می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر و استفاده از خدمات مشاوره ای رایگان با شماره تلفن 02165468230 و یا با شماره همراه 09192627123 تماس حاصل فرمایید . آذین گستر ، برند ثبت شده و مجاز فروش و خدمات پس از فروش انواع دستگاه های تولید لیوان کاغذی در ایران .

درخواست تماس

برای درخواست مشاوره؛ لطفا شماره تماس خود را وارد نمایید:

شماره تماس(*)
شماره تماس وارد شده صحیح نمی باشد.

شهریار،شهرک فردوسیه،ابتدای بلوار امام خمینی،کوچه شقایق،پلاک 8
02165466104
09192627123
نمایش

درخواست تماس شناور

برای درخواست مشاوره؛ لطفا شماره تماس خود را وارد نمایید:

شماره تماس(*)