شهریار،شهرک فردوسیه،ابتدای بلوار امام خمینی،کوچه شقایق،پلاک 8
02165466104
09192627123

تولید لیوان کاغذی تم تولد

تولید لیوان کاغذی تم تولد

ظروف یکبار مصرف کاغذی تولد این روزها از جمله آیتم هایی میباشد که در بسیاری از مراسم های تولد و یا تشریفاتی مورد استفاده قرار میگیرد.

لیوان کاغذی تم تولد یکی از این طوف کاغذی یکبار مصرف در این چنین مناسبت هایی میباشد که مصرف زیادی داشته و طرفداران زیادی را به سمت خود جذب نموده است

طرح اختصاصی تم تولد بر روی لیوان کاغذی

یکی از مواردی که بیشتر باید مدنظر قرار گیرد طراحی و چاپ ویژه تم تولد بر روی لیوان کاغذی و ظروف کاغذی یکبار مصرف می باشد.

به عنوان مثال باید تمام ظروف از نظر چاپ و رنگ مناسب و مشابه به هم باشد و فقط در شکل ظاهری با هم فرق داشته باشند.

مواد اولیه مورد نیاز برای تولید لیوان کاغذی تم تولد

چون ظروف کاغذی مستقیما با سلامت جامعه در ارتباط می باشد و در صورتی که از مواد اولیه نامناسب استفاده شود قطعا مشکل ساز خواهد شد و سلامت جامعه را به خطر خواهد انداخت باید از مواد اولیه درجه یک و رنگ با کیفیت استفاده شود.


گروه تولیدی و صنعتی آذین گستر البرز در تولیدات ظروف کاغذی یکبار مصرف از بهترین مواد اولیه و درجه ممتاز استفاده می نماید و سلامتی شما عزیزان یکی از موارد بسیار مهم در این مجموعه می باشد.


جهت کسب اطلاعات بیشتر و دریافت کاتالوگ محصولات با ما تماس بگیرید.

لیوان کاغذی آذین گستر البرز


کلمات کلیدی : تولید لیوان کاغذی تم تولد ، تولید دستگاه لیوان کاغذی ، فروش دستگاه لیوان کاغذی ، فروش تم تولد ، فروش لیوان کاغذی با تم تولد.

کاربر گرامی؛ شما می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر و استفاده از خدمات مشاوره ای رایگان با شماره تلفن 02165468230 و یا با شماره همراه 09192627123 تماس حاصل فرمایید . آذین گستر ، برند ثبت شده و مجاز فروش و خدمات پس از فروش انواع دستگاه های تولید لیوان کاغذی در ایران .

درخواست تماس

برای درخواست مشاوره؛ لطفا شماره تماس خود را وارد نمایید:

شماره تماس(*)
شماره تماس وارد شده صحیح نمی باشد.

شهریار،شهرک فردوسیه،ابتدای بلوار امام خمینی،کوچه شقایق،پلاک 8
02165466104
09192627123
نمایش

درخواست تماس شناور

برای درخواست مشاوره؛ لطفا شماره تماس خود را وارد نمایید:

شماره تماس(*)