شهریار،شهرک فردوسیه،ابتدای بلوار امام خمینی،کوچه شقایق،پلاک 8
02165466104
09192627123

لیوان یک بار مصرف از گذشته با امروز

لیوان کاغذی

همانطور که قبلا اشاره کردیم لیوان های کاغذی علاوه بر کابردهای زیادی که دارند بیشتر مورد استفاده قرار میگیرند مانند لیوان چای، لیوان های درب دار برای نوشیدنی های داغ مثل قهوه ،لیوان های مخصوص سیب زمینی و یا بشقاب های کاغذی که جایگاه ویژه ای در مراسم ها پیدا کرده اند .

این لیوان های کاغذی به خاطر نداشتن ضرر هاییی که لیوان های پلیمری دارند انواع بیماری ها و آسیب شدید به محیط زیست در جامعه به مرور زمان بیشتر مورد استفاده قرار میگیرند.

لیوان های یک بار مصرف در گذشته قبل از لیوان های کاغذی ساخته شده بودند که اوایل قرن بیستم شروع به کار کردند. اما هر دو لیوان کاغذی وپلاستیکی کمک به صرفه ای در مصرف آب به دلیل عدم نیاز به شست شو میکنند اگر چه تاثیرات آنها روی محیط زیست کاملا مثبت نمیباشد و هرکدام دارای معایب ومزایایی هستند.

لیوان کاغذی آذین گستر البرز

اولین مزیت لیوان کاغذی این است که میتواند زیست تخریب پذیر باشد که در طول زمان تجزیه بدون آنکه به محیط زسیت آسیب بزند. اما به دلیل تولید زیاد لیوان های کاغذی تاثیر آنها بر روی دفن زباله نگران کننده است که مواد قابل بازیافت با صرفه جویی انرژی سبب به دست آمدن مواد خام میگردند که بازیافت مواد خصوصا مقدار زباله را در محل دفن کم میکند

برای ساختن لیوان های کاغذی یک لایه به عنوان ضدآب بودن زده میشود که سبب افزایش استحکام این لیوان ها میگردد.

هر دو لیوان کاغذی و پلاستیکی میتوانند از مواد قابل بازیافت ساخته شوند.که باعث میشود گزینه ی بهتری برای حفظ محیط زیست باشند.

در کل ظروف پلاستیکی از گذشته تا امروز جایگاه ویژه ای دارند که در گذشته فقط از نوع پلاستیکی این ظروف مورد استفاده قرار میگرفت که با مرور زمان با مشخص شدن مضرات این ظروف برای سلامتی انسان و محیط زیست، جای خود را به ظروف یک بار مصرف کاغذی دادند.

که در بین تمام ظروف های کاغذی لیوان جایگاه خاصی دارد زیرا پرکاربرد تر از ظروف های دیگر میباشد و نیز از نظر تبلیغات مانند استفاده از لیوان هایی با چاپ اختصاصی و یا انداختن لوگوی مورد نظر برای تبلیغات شرکت و .... را در میان بقیه ی ظروف به خود اختصاص داده است.

کاغذی که برای تولید لیوان کاغذی استفاده میشود نوعی خاصی از کاغذ بوده که با گرماژ متفاوت و استفاده از لایه و پوششی از پلی استیلین که سبب مقاوم شدن این کاغذ در برابر گرما و مایعات داغ شده است.

همچنین پوشش پلی استلین روی لیوان کاغذسبب شده که میزان نفوذپذیری مایعات به سطح خارجی لیوان و همچنین تاثییر مواد شیمیایی بر مایع داخل لیوان به حداقل برسد و در نتیجه درصد بازیافت لیوان کاغذی در طبیعت را سرعت میبخشد.

شرکت آذین گستر البرز در سال 1383 فعالیت خود را در ساخت ماشین آلات و دستگاه های صنعتی تولید لیوان کاغذی شروع کرده که در خدمت شما صنعت گران و تولید کنندگان گرامی میباشد در واقع هدف شرکت آذین گستر البرز فروش دستگاه تولید لیوان کاغذی بوده که سبب توسعه روز افزون ظروف کاغذی گشته است

جهت کسب اطلاعات بیشتر و دریافت لیست قیمت و تصاویر دستگاه تولید لیوان کاغذی با کارشناسان ما در واحد فروش تماس بگیرید.


کلید واژه: خرید دستگاه لیوان کاغذی،تامین مواد اولیه ظروف کاغذی،دستگاه تولید لیوان کاغذی با چاپ اختصاصی،دستگاه تولید لیوان کاغذی شهریار،مواد اولیه لیوان کاغذی،لیوان کاغذی درب دار،لیوان کاغذی قهوه،لیوان کاغذی تبلیغاتی،خرید لیوان کاغذی تهران،لیوان کاغذی دوجداره درب دار ،تولید انبوه لیوان کاغذی،مرکز پخش لیوان کاغذی یک بار مصرف،پخش عمده لیوان کاغذی یک بار مصرف

کاربر گرامی؛ شما می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر و استفاده از خدمات مشاوره ای رایگان با شماره تلفن 02165468230 و یا با شماره همراه 09120930597 تماس حاصل فرمایید . آذین گستر ، برند ثبت شده و مجاز فروش و خدمات پس از فروش انواع دستگاه های تولید لیوان کاغذی در ایران .

درخواست تماس

برای درخواست مشاوره؛ لطفا شماره تماس خود را وارد نمایید:

شماره تماس(*)
شماره تماس وارد شده صحیح نمی باشد.

شهریار،شهرک فردوسیه،ابتدای بلوار امام خمینی،کوچه شقایق،پلاک 8
02165466104
09192627123
نمایش

درخواست تماس شناور

برای درخواست مشاوره؛ لطفا شماره تماس خود را وارد نمایید:

شماره تماس(*)