شهریار،شهرک فردوسیه،ابتدای بلوار امام خمینی،کوچه شقایق،پلاک 8
02165466104
09192627123

مواد اولیه برای تولید لیوان کاغذی

مواد اولیه تولید لیوان کاغذی

در جامعه ی امروز به دلیل استفاده زیاد از ظروف کاغذی شاهد تولید این محصول در کشور هستیم. همچنین شرکت های بزرگی همچون شرکت آذین گستر البرز در زمینه ی تولید مواد اولیه ی ظروف کاغذی وهمچنین دستگاه های تولید لیوان کاغذی جزء صنعت گران بزرگ محسوب میشوند و با فعالیت در زمینه ی فروش دستگاه های تولید لیوان کاغذی خدمتی ارزشمند به شما صنعتگران و تولید کنندگان گرامی میکند.

برای تولید ظروف یک بار مصرف نیاز به سرمایه گذاری ست. برای سرمایه گذاری توصیه میکنم این مطلب را با دقت بخوانید. که با روند کار و تولید ظروف یک بار مصرف بیشتر آشنا شوید.

اول از همه برای تولید لیوان کاغذی و ظروف کاغذی از کاغذ پلی اتیلن یا کاغذ روکش دار پلی اتیلن استفاه میشود. در کارخانه هایی که کاغذ تولید میکنند پس از تهیه کردن رول کاغذ در وزن های متفاوت به وسیله ی دستگاهی Coted به ازای هر 18 گرم پلی اتیلن روکش میگردد.

لیوان کاغذی آذین گستر البرز

بنابراین از این رول های بزرگ برای مصارف های گوناگونی استفاده میشود و 80% مواد اولیه ظروف کاغذی در کشور ایران وارداتی میباشد.که از کشورهای چین ، کره ، اندونزی و هندوستان وارد میگردد.

مواد اولیه کاغذ چاپ شده و برش خورده را اصطلاحا استوک مینامند.قسمت دیگری از مواد اولیه را رول تشکیل میدهد رول ها در واقع برای کف لیوان های کاغذی استفاده میشوند.رول ها عرض های مختلفی دارند که متناسب با هر لیوان استفاده میشود.

جهت کسب اطلاعات بیشتر و دریافت لیست قیمت مواد اولیه لیوان کاغذی و تصاویر دستگاه تولید لیوان کاغذی با کارشناسان ما در واحد فروش تماس بگیرید.


کلید واژه:مواد اولیه برای تولید لیوان کاغذی،مواد اولیه لیوان کاغذی قیمت،هزینه ی مواد اولیه لیوان کاغذی، مواد اولیه ی لیوان کاغذی چیست، خرید مواد اولیه لیوان کاغذی،خرید دستگاه لیوان کاغذی،قیمت دستگاه لیوان تولید لیوان کاغذی،دستگاه تولید لیوان کاغذی شهریار،

کاربر گرامی؛ شما می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر و استفاده از خدمات مشاوره ای رایگان با شماره تلفن 02165468230 و یا با شماره همراه 09120930597 تماس حاصل فرمایید . آذین گستر ، برند ثبت شده و مجاز فروش و خدمات پس از فروش انواع دستگاه های تولید لیوان کاغذی در ایران .

درخواست تماس

برای درخواست مشاوره؛ لطفا شماره تماس خود را وارد نمایید:

شماره تماس(*)
شماره تماس وارد شده صحیح نمی باشد.

شهریار،شهرک فردوسیه،ابتدای بلوار امام خمینی،کوچه شقایق،پلاک 8
02165466104
09192627123
نمایش

درخواست تماس شناور

برای درخواست مشاوره؛ لطفا شماره تماس خود را وارد نمایید:

شماره تماس(*)