شهریار،شهرک فردوسیه،ابتدای بلوار امام خمینی،کوچه شقایق،پلاک 8
02165466104
09192627123

نحوه رسیدگی به دستگاه لیوان کاغذی

همانطور که می دانید استفاده از دستگاه لیوان کاغذی نقش بسیار مهمی در کاهش تولید لیوان های پلاستیکی و استفاده از آن را دارد. همه ی ما از زیان هایی که لیوان های پلاستیکی به محیط زیست وارد می کند آشنا هستیم. این در صورتی است که با استفاده از دستگاه لیوان کاغذی می توانید لیوان هایی بی ضرر و دوستار طبیعت را تولید کنید که هیچ آسیبی به محیط زیست وارد نکند.

علاوه بر این که لیوان های کاغذی آسیبی به محیط زیست وارد نمی کنند بسیار با دوام و در طرح ها و اندازه های متنوعی به وسیله دستگاه لیوان کاغذی تولید می شوند.

در مطالب قبل شما را با نکاتی در کار با دستگاه لیوان کاغذی آشنا کردیم. در ادامه با ما همراه باشید تا در مورد رسیدگی و نگهداری از این ماشین الات ارزشمند اطلاعات بیشتری در اختیارتان قرار دهیم.

برای اینکه کار با دستگاه لیوان کاغذی را بیاموزید باید از نحوه نگهداری و رسیدگی به آن نیز اطلاع پیدا کنید. هر ماشین از قسمت های مختلفی ساخته شده است و هر قسمت از دستگاه وظیفه مخصوص به خود را دارد. بهتر است تا ابتدا کتاب راهنمای دستگاه را مطالعه بفرمایید تا با وظیفه هر قطعه آشنایی پیدا کنید. رسیدگی و نگهداری های دوره ایی را انجام دهید و سر وقت روغن را به دستگاه اضافه کنید.

این کار باعث افزایش و بهبود عملکرد دستگاه خواهد شد. قبل از کار با دستگاه لطفا نام هر قطعه و همچنین نحوه عملکرد آن ها را یاد بگیرید.

لیوان کاغذی آذین گستر البرز

نگهداری از ماشین آلات تولید لیوان کاغذی

برای اینکه بتوانید به نحو احسنت با دستگاه لیوان کاغذی کار کنید به نکات زیر دقت کنید:

هر روز دستگاه را بازرسی کنید. می توانید از روغن EP150 و یا گریس برای بهبود کارکرد چرخ دنده ها استفاده کنید.

قطعات و اتصالات مکانیکی پین سیلندر ها و همچنین رینگ های لاستیکی را چک کنید تا در حالت درستی قرار گرفته باشند.

در ادامه مقالات شما را با سایر رسیدگی های دستگاه لیوان کاغذی آشنا خواهیم کرد.

کاربر گرامی؛ شما می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر و استفاده از خدمات مشاوره ای رایگان با شماره تلفن 02165468230 و یا با شماره همراه 09192627123 تماس حاصل فرمایید . آذین گستر ، برند ثبت شده و مجاز فروش و خدمات پس از فروش انواع دستگاه های تولید لیوان کاغذی در ایران .

درخواست تماس

برای درخواست مشاوره؛ لطفا شماره تماس خود را وارد نمایید:

شماره تماس(*)
شماره تماس وارد شده صحیح نمی باشد.

شهریار،شهرک فردوسیه،ابتدای بلوار امام خمینی،کوچه شقایق،پلاک 8
02165466104
09192627123
نمایش

درخواست تماس شناور

برای درخواست مشاوره؛ لطفا شماره تماس خود را وارد نمایید:

شماره تماس(*)